Email: inzuzo.najem@gmail.com | Telefon: +48 784 993 165

Bezpieczny wynajem we Wrocławiu

Działamy jako firma, a nie osoba prywatna – posiadamy kwalifikacje, doświadczenie, ubezpieczenie OC, dzięki temu możemy zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo wynajmu.

najemca-rezygnacja

Obawiasz się, że najemca nagle zrezygnuje z mieszkania?

Zdarza się, że niesprawdzeni najemcy nagle rezygnują z mieszkania, a ty zostajesz zmuszony do pokrycia kosztów z własnej kieszeni.

ryzyko-platnosci

Chcesz uniknąć ryzyka nieterminowych płatności?

Nieuczciwy najemca może zalegać z opłatą czynszu. Znasz to ryzyko, ale nie masz czasu na poszukiwanie solidnego płatnika.

obawy-mieszkanie

Masz obawy, że zastaniesz mieszkanie w fatalnym stanie?

Wynajem mieszkania zawsze wiąże się z ryzykiem natrafienia na nieodpowiedzialnych lokatorów, którzy nie dbają o mieszkanie lub je wręcz dewastują.

Dajemy Ci poczucie bezpieczeństwa w czasie wynajmu mieszkania

Wynajem mieszkania to doskonały pomysł na dodatkowy przychód i zasilenie domowego budżetu. Niemniej jednak niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo (niewiarygodni i niewypłacalni najemcy, zniszczenia w mieszkaniu, nieterminowe płatności, długi w spółdzielni, próby oszustwa, kradzieże itd.). Dzięki naszej usłudze bezpiecznego wynajmu ograniczymy Twoje ryzyko, damy Ci poczucie bezpieczeństwa, zaopiekujemy się Twoim mieszkaniem jak własnym.

Chcesz uniknąć przykrych niespodzianek?

Czuć się bezpiecznie, wynajmując mieszkanie odpowiedzialnym lokatorom?
Skorzystaj z naszej usługi bezpiecznego wynajmu.

Co zyskujesz, korzystając z bezpiecznego wynajmu

bezproblemowy-najemca

Bezproblemowy najemca

To my szukamy i weryfikujemy przyszłych najemców. Usługa bezpiecznego wynajmu daje Ci pewność, że odbierzesz mieszkanie w takim stanie, w jakim zostało przekazane najemcy i nie będziesz miał żadnych problemów z lokatorami.

bezpieczna-umowa

Bezpieczna umowa najmu

Spisujemy profesjonalną i bezpieczną umowę wynajmu, która uchroni Cię przed przykrymi niespodziankami. Nasza firma jest również objęta ochroną prawną przez jedną z wrocławskich kancelarii prawnych– co daje Ci dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

zabezpieczenie-przed-dewastacja

Zabezpieczenie przed dewastacją

Osobom wynajmującym zapewniamy zabezpieczenie na wypadek dewastacji mieszkania. Nasza firma posiada polisę OC, która pokrywa szkody wyrządzone w trakcie pobytu najemcy w mieszkaniu. Dzięki temu koszty remontu pokryjemy za Ciebie.

reakcja-na-problemy

Reakcja na problemy

Oszczędzamy Twój czas i gwarantujemy spokój, kiedy pojawią się problemy. Gdy otrzymujemy zgłoszenie od najemcy o zaistniałym problemie natychmiast reagujemy – przybywamy na miejsce i rozwiązujemy problem, nie angażując Ciebie.

comiesieczny-przychod

Comiesięczny przychód

Gwarantujemy stały, comiesięczny przychód przez cały okres umowy – niezależnie od pustostanów, wynikających z braku najemców. Dzięki temu masz zabezpieczenie finansowe – otrzymujesz gwarancję czynszu, bez względu na okoliczności.

Zapewniamy bezpieczny wynajem

Slide background

Dbanie o mieszkanie »

Slide background

Zarządzanie wynajmem »

gwarancja-czynszu

Gwarancja czynszu »

Powrót na górę strony