Email: inzuzo.najem@gmail.com | Telefon: +48 784 993 165

Dbanie o mieszkanie – wynajem we Wrocławiu

Posiadasz mieszkanie na terenie Wrocławia, które chciałbyś wynająć? Jednak nie masz czasu je nadzorować sprawdzać czy nie zostało zniszczone, zajmować się bieżącymi naprawami czy rozwiązywać problemów zgłaszanych przez lokatorów. Możemy te wszystkie obowiązki przejąć na siebie – zadbamy o Twoje mieszkanie jak o własne, zajmiemy się profesjonalną opieką nad mieszkaniem do wynajęcia.

Bieżący serwis

biezacy-serwis

Zapewniamy bezproblemowy wynajem. Zajmujemy się bieżącymi naprawami, reagujemy na problemy zgłaszane przez najemców, które natychmiast rozwiązujemy. Błyskawicznie reagujemy na nagłe awarie w mieszkaniu i koordynujemy ich usunięcie. Dzięki temu możesz być spokojny, że mieszkanie wróci do Ciebie w niezmienionym stanie.

Stały monitoring

staly-monitoring

Stale monitorujemy mieszkanie, czuwamy nad nim, by było zadbane i czyste. Nasza obsługa najmu nie kończy się na zawieraniu umów z lokatorami. Po znalezieniu najemców dbamy, by nie łamali zasad określonych w umowie, ani żadnych innych norm współżycia społecznego, aż do czasu rozwiązania umowy.

Nie masz czasu na doglądanie mieszkania?

Szukasz najemców, którzy należycie zadbają o Twój najem we Wrocławiu?

Profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub wynajmu (Home Staging)

Zajmujemy się nie tylko obsługą najmu, dbaniem o mieszkanie, kiedy już znajdziemy lokatora, ale i profesjonalnym przygotowaniem do sprzedaży lub wynajmu, za możliwie najniższą cenę, w najkrótszym czasie (Home Staging).

Oszczędność czasu

Szybka sprzedaż lub wynajem. Bez konieczności szukania najemców, zabiegania o klientów poprzez biura nieruchomości. My szukamy najemców, my odświeżamy mieszkanie – Ty masz więcej wolnego czasu dla siebie i rodziny.

Oszczędność pieniędzy

Niski koszt wdrożenia zmian w stosunku do zysku. Mało tracisz, dużo zyskujesz – niewielki wkład własny, duży zysk z wynajmu lub sprzedaży. Szybka sprzedaż lub wynajem, bez konieczności obniżania ceny.

Odświeżone mieszkanie

Odświeżone mieszkanie będzie atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Wnętrze dostosowane do wymagań i potrzeb jak największej liczby najemców, to większa szansa na skuteczny wynajem czy sprzedaż.

Zapewniamy skuteczny wynajem

gwarancja-czynszu

Gwarancja czynszu »

Slide background

Zarządzanie wynajmem »

bezpieczny-wynajem

Bezpieczny wynajem »

Powrót na górę strony