Email: inzuzo.najem@gmail.com | Telefon: +48 784 993 165

Wrocław – zarządzanie wynajmem mieszkań

Posiadasz mieszkanie, ale nie masz ochoty i czasu, by wyszukać odpowiedniego najemcy i zająć się obsługą najmu? Przejmiemy na siebie cały ciężar zarządzania wynajmem – znajdziemy odpowiedzialnych, bezproblemowych lokatorów i zajmiemy się obsługą całego procesu najmu. Od zawierania umów, po rozliczanie czynszu, usuwanie awarii i rozwiązywanie bieżących problemów.

Nie masz czasu i ochoty na zarządzanie wynajmem?

Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się wszystkimi sprawami formalnoprawnymi i technicznymi?

Wrocław – zarządzanie najmem
z GWARANCJĄ CZYNSZU

Gwarantujemy stały, comiesięczny czynsz – który da Ci długoterminową pewność regularnych płatności. Nie musisz się martwić o pustostany – otrzymasz zapłatę nawet w przypadku braku najemców. Nie tracisz czasu na szukanie lokatorów – my robimy to za Ciebie. Otrzymujesz regularne dochody, bez konieczności rozliczania i ciągłego kontrolowania najemców.

Sprawdź ofertę gwarancji czynszu »

Bezpieczny wynajem

Powierzając nam zarządzanie wynajmem, masz gwarancję poczucia bezpieczeństwa. Nie musisz obawiać się, że trafisz na niewypłacalnego najemcę, który nie będzie regulował płatności w wyznaczonym czasie czy na nieodpowiedzialnego, który zdewastuje Ci mieszkanie. Powierzając nam zarządzanie wynajmem, możesz spać spokojnie – rozwiążemy problemy z najemcami, wyegzekwujemy czynsz i zajmiemy się administracją mieszkania.

Sprawdź ofertę bezpiecznego wynajmu »

Dbanie o mieszkanie

Zadbamy o Twoje mieszkanie, jak o własne. Wyręczymy Cię w utrzymaniu porządku, bieżących naprawach, rozwiążemy problemy zgłaszane przez lokatorów. Odświeżymy mieszkanie i przygotujemy do wynajmu bądź sprzedaży (Home Staging).

Sprawdź ofertę nadzoru najmu »

Powrót na górę strony