Email: inzuzo.najem@gmail.com | Telefon: +48 784 993 165

Techniczna obsługa nieruchomości

Zajmujemy się obsługą techniczną nieruchomości

Budynek mieszkalny, aby wszystkim lokatorom żyło się w nim jak najlepiej, a on spełniał wszelkie wymogi, musi być odpowiednio zadbany. W tym celu należy regularnie przeprowadzać w nim kontrole techniczne, sprawdzając, czy wszystkie instalacje działają jak należy, a w razie wykrycia awarii, dokonywać natychmiastowej naprawy, by nie dopuścić do pogłębienia się usterki. Techniczna obsługa nieruchomości to niełatwe zadanie, dlatego tez należałoby powierzyć ją profesjonalnej firmie, która nie pozostawi właściciela samego z kwestiami, których nie będzie w stanie rozwiązać.

Ze swojej strony oferujemy fachową opiekę, pozwalającą konkretnemu budynkowi przetrwać każdą, nawet najtrudniejszą chwilę. Wiemy, na które kwestie trzeba zwrócić uwagę, dlatego też działamy najlepiej, jak tylko potrafimy, nie popełniając błędów, mogących zaszkodzić wizerunkowi właściciela nieruchomości. Dbamy o to, by osoby, zajmujące się przeglądem technicznym w ramach obsługi technicznej nieruchomości miały odpowiednie uprawnienia do jego wykonywania. Jesteśmy też w stanie udzielać właścicielowi porad, dotyczących danej inwestycji niezależnie od tego, na jakim stopniu rozwoju aktualnie się ona znajduje.

http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/Fotolia_102863953_Subscription_XXL-470x510.jpg
http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/Fotolia_65536650_Subscription_XXL-485x432.jpg

Kompleksowa obsługa nieruchomości – zapraszamy!

Obsługa nieruchomości, jaką Państwu proponujemy, polega również na nadzorowaniu wszelkich prac remontowych oraz konserwacyjnych, jakie odbywają się na jej terenie. Dzięki temu właściciele zawsze są na bieżąco z wprowadzanymi zmianami. Aby nie musieli się Państwo o nic martwić, oferujemy pełen pakiet usług technicznych, a nasza kompleksowa obsługa nieruchomości stoi bez wątpienia na najwyższym poziomie, jaki można zaoferować.

Przede wszystkim, proponujemy przeglądy wszystkich niezbędnych urządzeń, znajdujących się na terenie konkretnej nieruchomości i, w razie konieczności, dokonania ich niezwłocznej naprawy. Wśród usług znajdują się więc również wszelkie czynności konserwacyjno-naprawcze, przeprowadzane okresowo w każdym budynku bądź wykonywane w zgodzie z potrzebami konkretnej jednostki mieszkalnej. Zlecamy także prace budowlano-remontowe, jeśli tylko stan danej nieruchomości tego wymaga. Oczywiście, wszystko konsultujemy z właścicielem, by miał on pełny wgląd w sytuację.

Powrót na górę strony