Email: inzuzo.najem@gmail.com | Telefon: +48 784 993 165

Zarządzanie mieszkaniami na wynajem

Zarządzanie mieszkaniami

Bardzo wiele osób decyduje się obecnie wynajmować mieszkanie. Jest to bowiem bardzo zyskowny pomysł, ponieważ stanowi dodatkowe źródło dochodu, a nieruchomość praktycznie sama na siebie zarabia. Niestety, nie wszyscy wiedzą, jak się za to zabrać, ponieważ zarządzenie mieszkaniami nie jest wcale szczególnie łatwą i oczywistą kwestią. Aby sobie pomóc, najlepiej znaleźć profesjonalną firmę, która pomoże w kwestii wynajmu, dbając odpowiednio o dany lokal mieszkalny.

http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2015/09/najemca-rezygnacja1-323x176.jpg
http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/najem-wroclaw-323x308.jpg

Jak zarządzać mieszkaniem przeznaczonym na wynajem?

Do zadań firm, takich jak nasza, należy wyręczanie właściciela we wszystkich sprawach, związanych bezpośrednio z wynajmem. Wiemy doskonale, jak skomplikowane bywa zarządzanie mieszkaniami na wynajem, dlatego możemy z przyjemnością zrobić to za Państwa, gdyż mamy w tych sprawach odpowiednio duże doświadczenie. Zatroszczymy się więc o to, by lokal został utrzymany w należytym stanie oraz, po konsultacji z właścicielem, wprowadzimy ewentualne udogodnienia, mogące zachęcić potencjalnych zainteresowanych do wyboru właśnie tej oferty spośród wielu innych. Naturalnie, przejmiemy też obowiązki, związane z wyszukiwaniem najemców oraz kontaktem z tymi, którzy wyrazili chęć zawarcia transakcji. Wiemy, jakie prawa rządzą rynkiem, dlatego też przygotowujemy mieszkanie w taki sposób, by zwracało uwagę jak największej ilości osób. Zarządzanie mieszkaniem to jedna z naszych specjalizacji, dlatego też możecie Państwo śmiało powierzyć los swojego lokalu w nasze ręce.

Zarządzenie nieruchomościami mieszkalnymi w zasięgu Twojej ręki

Mieszkanie, które przeznacza się do wynajęcia, wymaga odpowiedniej opieki. Aby nie musieli się Państwo niczym przejmować, jako spece od zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi, przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki. Najpierw zajmujemy się sprawami formalnymi, by umowa najmu została sporządzana we właściwy sposób i dbała o interesy obu stron. Regularnie śledzimy też płatności, których dokonuje najemca, nie dopuszczając do spóźnień, jakie często mogą się przydarzyć, gdy wynajmujący działa na własną rękę. To my odnajdujemy najemców, którzy cechują się odpowiedzialnością, by nie musieli się Państwo martwić o zniszczenia, powstałe na terenie mieszkania.

http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/home-staging-323x278.jpg
Powrót na górę strony