Email: inzuzo.najem@gmail.com | Telefon: +48 784 993 165

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi Wrocław

http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/Fotolia_115510533_Subscription_XXL-300x200.jpg
http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/najem-wroclaw-300x200.jpg
http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/pn1-300x200.jpg

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Wspólnoty mieszkaniowe mają zwykle w swoich zasobach bardzo wiele rozmaitych lokali. Każdy z nich musi być odpowiednio zadbany – oczywiście, odpowiadają za to ich właściciele lub najemcy, jednak sama wspólnota musi kontrolować stan budynku, by nie powstawały żadne uchybienia. Naturalnie, istnieje też możliwość skorzystania z usług profesjonalnej firmy, która na co dzień zajmuje się zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi. Wówczas można mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, a mieszkania, objęte opieką pozostaną w dobrych rękach. Dbamy o to, by na terenie budynków były przeprowadzane konieczne remonty oraz naprawy zepsutych instalacji oraz monitorujemy sprawy płatności czynszu.

Jak zarządzać wspólnotami mieszkaniowymi na terenie Wrocławia?

Wykonując nasze zlecenia, przejmujemy obowiązki danej wspólnoty, troszcząc się o dobro konkretnych budynków mieszkalnym. Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi to oczywiście bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego też powinno się je powierzać jedynie osobom właściwie do niego przygotowanym. Jako firma, działamy na terenie Wrocławia i najbliższych okolic, więc tamtejsze wspólnoty mogą rozważyć ewentualną współpracę.
Z nami nie trzeba się o nic martwić, ponieważ doskonale wiemy, jak zatroszczyć się o poszczególne budynki oraz sprawy z nimi związane, by nic im nie groziło, a wszyscy zainteresowani mogli spać spokojnie.

Pomagamy na wiele sposobów

Nasi pracownicy doskonale znają przepisy, związane bezpośrednio z zarządzaniem dużymi oraz małymi wspólnotami mieszkaniowymi. Z tego powodu nie ma mowy o popełnianiu żadnych błędów, które mogłyby wiele kosztować nie tylko samą wspólnotę, ale i mieszkańców poszczególnych lokali. Zajmujemy się wieloma kwestiami finansowymi i prawnymi, starając się je na bieżąco regulować, by nie pozostawały żadne zaległości. W razie zainteresowania naszymi usługami, prosimy o kontakt, a na pewno pomożemy. Będziemy prowadzić dla wspólnoty księgowość, tworzyć roczne plany gospodarcze oraz interesować się sprawami, związanymi z administracją oraz konserwacją poszczególnych budynków.

Powrót na górę strony