Email: inzuzo.najem@gmail.com | Telefon: +48 784 993 165

Zarządzanie najmem krótkoterminowym

http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2015/09/prewka-zarzadzanie-wynajmem-455x200.jpg
http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/pn1-455x200.jpg

Jak zarządzać, gdy chodzi o najem krótkoterminowy?

Są pewne mieszkania, które są wynajmowane chętniej niż inne. Znajdują się w ścisłym centrum większych miast, licznie obleganych przez turystów. To właśnie tego typu lokale przeznaczone są na wynajem krótkoterminowy, różniący się w swojej specyfice od wynajmu długoterminowego, jakiego dokonują osoby, chcące zamieszkać gdzieś na dłużej. Warto jednak wiedzieć, że zarządzanie najmem krótkoterminowym powinno się zlecić wykwalifikowanej firmie, by zyskać na nim tyle, ile się zamierza.

Najważniejszą kwestią przy wynajmie na krótki okres (liczy się go zwykle w dobach) jest samo przygotowanie mieszkania do oględzin przez potencjalnych najemców. Już na pierwszy rzut oka musi być bowiem widać, że ma się do czynienia z najwyższym standardem, zapewniającym luksus podczas tego kilkudniowego pobytu. Jako że doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wyglądają realia na polskim rynku nieruchomości, możemy profesjonalnie zająć się zarządzaniem najmem krótkoterminowym tak, by lokal wyróżniał się na tle innych ofert.

Profesjonalne usługi, dostosowane do Twoich potrzeb

W miarę możliwości doradzimy też właścicielom, czy w ogóle warto jest próbować z wynajmem na doby, czy jednak lepiej zdecydować się na inną formę wykorzystania mieszkania. Jeśli lokal nie znajduje się w ścisłym centrum może bowiem nie przynieść takich rezultatów, jakich byście się Państwo spodziewali, niezależnie od tego, jak wiele poświęci się podczas jego przygotowań na przyjście oglądających.

Realizując poszczególne zlecenia, zawsze staramy się stawać na wysokości zadania, by nasi klienci mogli być w pełni zadowoleni. W ramach zarządzania najmem krótkoterminowym, zobowiązujemy się zadbać o wyposażenie dodatkowe, istotne w mieszkaniach, wynajmowanych na doby. Doposażymy więc lokal w niezbędne tekstylia, takie jak ręczniki, pościel czy obrusy, drobne sprzęty AGD – ekspres do kawy, żelazko, czajnik czy kompletna zastawa stołowa. W ten sposób wynajmujący zyskają pełen luksus, a właściciel mieszkania inwestycję, która zwróci się z nawiązką.

Powrót na górę strony