Obsługa wynajmu mieszkań

Obsługujemy wynajem Twojego mieszkania

Mnóstwo osób uważa wynajem mieszkania za bardzo dochodową inwestycję. To prawda, że można na nim sporo zarobić, jednak aby tego dokonać, trzeba dobrze się do tego przygotować. Najlepiej zlecić całe przedsięwzięcie firmie, która zajmuje się profesjonalną obsługą wynajmu mieszkań. Tylko w ten sposób można mieć gwarancję, że wszystko zostanie przeprowadzone bez zarzutu, a błędy w ogóle nie będą miały miejsca.

Aby wynająć mieszkanie, najpierw należy je oczywiście odpowiednio przygotować, by potencjalni najemcy od razu zwrócili na nie uwagę, przebierając w gąszczu ofert. Z tego powodu chętnie zadbamy o jego odświeżenie, jednocześnie nie narażając właścicieli na żadne niepotrzebne koszty. W razie potrzeby możemy też przedyskutować kwestię wprowadzenia ewentualnych udogodnień, które pozwoliłyby w znaczący sposób wyróżnić konkretny lokal na tle setki innych. Zarządzanie wynajmem mieszkań to coś, czym zajmujemy się nie od dziś, dlatego doskonale wiemy, jak podejść do osób zainteresowanych, by ich nie zrazić, tylko zachęcić do wykonywania telefonów w sprawie mieszkania.

http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/Fotolia_157105048_Subscription_XXL-293x694.jpg

Zarządzanie wynajmem mieszkań na najwyższym poziomie

Jeśli zlecacie Państwo zarządzanie wynajmem profesjonalnej firmie, nie musicie się martwić o ciągłość wpływów na koncie. Jeśli w mieszkaniu jest lokator, który związał się z Państwem umową dopilnujemy, by płacił zawsze na czas, a Państwo nie musieli się martwić ewentualnymi opóźnieniami. Dzięki współpracy z kancelarią prawniczą, zapewnimy też fachową opiekę prawną, za sprawą której właściciele zyskają gwarancję bezpiecznie zawieranej umowy.

Ze swojej strony, w ramach obsługi wynajmu mieszkania, obiecujemy wyszukiwać wyłącznie osoby odpowiedzialne, spełniające określone przez Państwa kryteria. Nie dopuścimy do powstania żadnych zniszczeń, regularnie monitorując stan mieszkania. W razie, gdyby doszło do powstania przypadkowego uszkodzenia lub awarii, niezależnej od lokatorów, zapewnimy pomoc techniczną w kwestii naprawy.

Powrót na górę strony