Email: inzuzo.najem@gmail.com | Telefon: +48 784 993 165

Zarządzanie najmem we Wrocławiu

Jesteśmy firmą zajmującą się najmem nieruchomości na terenie Wrocławia – z gwarancją stałego, comiesięcznego czynszu. Na czym dokładnie polega nasza usługa? Jako firma wynajmujemy od właściciela mieszkanie, najczęściej na dłuższy okres (rok, dwa lata lub dłużej), na podstawie bezpiecznej umowy najmu, z zawartym punktem wyrażającym zgodę na podnajem.

Przygotowujemy mieszkanie do wynajęcia

Przygotowujemy mieszkanie, niewielkim kosztem, pod wynajem. Staramy się je odświeżyć tak, by było w pełni przygotowane do najmu. Zajmujemy się także przygotowaniem mieszkania na sprzedaż (Home Staging).

Read more

Poszukujemy i selekcjonujemy najemców

Poszukujemy najemców i przeprowadzamy selekcję, wybierając osoby odpowiedzialne, ceniące porządek i wywiązujące się z terminowych wpłat. Najczęściej są to bezproblemowi studenci i osoby pracujące.

Read more

Monitorujemy płatności oraz stan techniczny mieszkania

W trakcie trwania najmu kontrolujemy płatności związane z czynszem i opłatami eksploatacyjnymi. Monitorujemy stan techniczny mieszkania, nadzorujemy wszelkie prace remontowe czy konserwacyjne.

Read more

Zajmujemy się bieżącym serwisem, naprawami i remontami

Dokonujemy napraw, usuwamy awarie, szybko reagujemy na niepokojące sygnały ze strony najemców. Rozwiązujemy problemy utrudniające użytkowanie mieszkania. Kontaktujemy się z lokatorami.

Read more

Czuwamy nad mieszkaniem, kontaktujemy się z lokatorami, w razie problemów

Monitorujemy stan mieszkania, nawiązujemy kontakt z najemcami, reagujemy na zgłaszane przez nich problemy, niedogodności. W razie zaistniałych trudności jesteśmy na miejscu i proponujemy rozwiązanie problemu.

Read more

Nasza firma jest objęta ochroną prawną

Koordynujemy działania prawne w zakresie zawarcia umowy najmu. Staramy się, aby umowa gwarantowała bezwzględne bezpieczeństwo właścicielowi. Nasza firma korzysta z usług jednej z wrocławskich kancelarii prawnych.

Read more

Zależy Ci na profesjonalnym zarządzaniu najmem?

Nasza oferta w pełni Ci odpowiada?

Z nami bezproblemowy wynajem jest jak najbardziej możliwy

Dzięki nam nie masz żadnych problemów z wynajmem mieszkania we Wrocławiu. Wszelkie obowiązki formalnoprawne, organizacyjne i techniczne spoczywają na nas. To my szukamy najemców, sporządzamy i podpisujemy umowy, monitorujemy stan mieszkania i rozwiązujemy bieżące problemy, reagując na problemy zgłaszane przez lokatorów.

Gwarancja czynszu

Otrzymujesz comiesięczne wpłaty bez żadnej przerwy – niezależnie od tego, czy mieszkanie jest puste czy nie. Otrzymujesz od nas stały czynsz z najmu – dzięki temu masz duży komfort i zabezpieczenie finansowe.

Ochrona prawna

Firma objęta jest ochroną prawną przez jedną z wrocławskich kancelarii prawnych, dzięki temu masz pewność, że wszystkie aspekty formalnoprawne są dopięte na ostatni guzik, co daje Ci duże poczucie bezpieczeństwa.

Pokrycie ewentualnych szkód

Nasza firma posiada polisę OC, która pokrywa szkody wyrządzone w trakcie pobytu najemcy w mieszkaniu. Dla Ciebie, jako właściciela, to bardzo korzystne zabezpieczenie na wypadek szkód wyrządzonych w mieszkaniu.

Przygotowanie mieszkania pod wynajem lub na sprzedaż (Home Staging)

Przygotowujemy mieszkanie, w szybkim czasie i tanim kosztem, pod wynajem lub na sprzedaż (Home Staging). Odświeżamy w taki sposób, by sprostać wymaganiom najemców, nie obciążając Cię zbytnimi kosztami.

Sprawdź ofertę dla właścicieli mieszkań »

Powrót na górę strony