Email: inzuzo.najem@gmail.com | Telefon: +48 784 993 165

Zarządzanie wynajmem Wrocław

http://pewnynajemca.pl/wp-content/uploads/2017/06/Fotolia_115510533_Subscription_XXL-485x828.jpg

Zarządzamy wynajmem we Wrocławiu

Obecnie bardzo wiele osób poszukuje mieszkania, które mogłoby wynająć. Dzieje się tak, ponieważ zwykle chcą się gdzieś zatrzymać tylko na jakiś czas bądź zwyczajnie nie stać ich na kupno lokalu na własność. Z tego względu sporo właścicieli decyduje się wynajmować swoje mieszkania. Niestety, zarządzanie samym wynajmem nie należy do rzeczy prostych, dlatego najlepiej jest je zlecić komuś doświadczonemu, by później nie żałować źle podjętych decyzji.

Jako profesjonalna firma, która zajmuje się między innymi zarządzaniem najmem, przejmujemy wszystkie obowiązki właściciela, by ten mógł zupełnie nie przejmować się całym przedsięwzięciem i spokojnie zająć swoimi sprawami. W pierwszej kolejności przygotujemy dany lokal do wynajmu, odpowiednio go odświeżając, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na nienarażanie właściciela na niepotrzebne wydatki. Znajomość rynku pozwoli nam zadbać o rzeczy, których Państwo samemu mogliby nie zauważyć. Zależy nam na tym, by mieszkanie okazało się jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnego najemcy.

Profesjonalne zarządzanie najmem – Wrocław

Zawsze staramy się osiągnąć efekt, który zadowoli naszego zleceniodawcę. Dlatego, jeśli tylko uda nam się znaleźć rzetelnego najemcę i podpisać z nim umowę, nie porzucamy sprawy, a zajmujemy się dalszym zarządzaniem wynajmem. Między innymi oferujemy pomoc prawną, współpracując z jedną z kancelarii prawniczych z Wrocławia, by mieli Państwo pewność, że wszystkie formalności zostały dopełnione, a także mogli zasięgnąć porady w momencie, gdy najemca wyda się nieuczciwy. W ten sposób wspólnie zadbamy o wzorowe bezpieczeństwo transakcji. Oczywiście, na tym zarządzanie najmem także się nie kończy. Proponując nasze usługi osobom z Wrocławia, myślimy także o momentach, w których najemca może zalegać z czynszem bądź w inny sposób nie wywiązywać się ze swoich obowiązków. Właśnie z tego powodu cały czas monitorujemy opłaty za czynsz, jednocześnie doglądając mieszkania, by sprawdzać, w jakim jest stanie.

Powrót na górę strony